| ONtheAIR a întrebat:

am o intrebare legata de stick-ul digi net mobil de la rds.Am scos cartela din acel stick si am bagat-o in telefon si am facut setari acolo, apoi a mers.Acum intrebarea mea este factura imi va veni la fel? si daca nu care este limita traficului de net?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Factura iti va veni la fel pentru ca atat timp cat nu initiezi apeluri ( ca este posibil sa poti depinde de configurarea cartelei) accesezi doar internetul si ai traficul inclus acolo. Oricum dupa depasirea traficului si la Digi Rds scade viteza internetului.