| credeintine a întrebat:

.si astept cu nerabdare un raspuns! Am un Huawei p8 lite din februarie 2017. Aseara mi s-a incins telefonul. Dupa un timp mi-au disparut toate pozele de pe telefon iar apoi nu mai puteam folosi tastatura. L-am lasat sa se raceasca, dar nimic. Cand dau sa scriu nu imi apare deloc tastatura. Daca vreau sa inchid nu pot, iar bateria nu poate fi scoasa. Daca blochez tastatura, doar dupa o perioada de timp pot sa o deblochez. Ce are si ce pot face? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

2 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, de fel asa sunt telefoanele Allview, cele mai proaste, intra pe link ul acesta si descarcă tastatura asta, e la fel ca a ta, sper ca te am ajutat!
http://www.apkmirror.com/....../download/

| credeintine explică (pentru GoldenBoy17):

Din pacate nu a mers. M-am dus cu telefonul la magazin deoarece este inca in garantie, cu tastatura au rezolvat insa au spus ca s-a stricat butonul de inchidere.
Multumesc oricum pentru raspsuns!