| Stoian_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Pe un Blackberry aveam sincronizat o adresa de mail de la job. Cum am incetat sa mai lucrez acolo, am desincronizat contul, insa, odata ce am facut asta mi-au fost sterse absolut toate contactele din agenda pt ca erau sincronizate cu Outlook-ul. Mai pot recupera in vreun fel vontactele? Mentionez ca adresa de mail nu mai e valabila

1 răspuns:
| sebiiiii a răspuns:

Sincer,nu laughing am patatito si eu asa dar cu contacte de pe facebook sincronizate in telefon!