| alinaahm a întrebat:

Am si eu o problemă.
De 3 zile îmi merge internetul foarte prost.
Eu stau pe date... înainte îmi apărea H, iar acum 4G si din 10 -15minute, se opresc apoi revin peste 5 minute si tot asa.
Sunt la Vodafone...Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti suna la Vodafone si poti vorbi cu un tehnician de la ei.

| Alexuţ02 a răspuns:

Fa-ti iar setarile de internet, suna la ei si-ti explica pe scurt ce sa faci, cred ca am patit si eu la fel, nu mai tin minte precis pentru ca e faza de 3-4 ani, parca am resetat, am bagat iar valorile alea si dupa a mers ok, problema la mine era ca nu prindea deloc 4G, mergea H mereu