| Stefanstefan603 a întrebat:

Am si eu un smartphone Samsung galaxy s I (gt-i900). Sunt multumit de el numai ca bateria se duce foarte repede. Aplicatiile sunt inchise, luminozitatea ecranului e la minim, internetul mereu inchis daca nu-l folosesc. Si in toata ziua daca stau maxim 1 ora pe el (gaming, web). Nu stiu ce pot sa fac. help! Funda

2 răspunsuri:
| Gimmie1ツツ a răspuns:

Daca tilai cumparat recent, dureaza vreo 15-20 de zile sa se obisnuiasaca. Dupa va tine normal. Funda?

| MIChan a răspuns:

Problema e ca atunci cand l-ai cumparat trebuia sa il incarci, sa il descarci de TOT, si sa il incarci iar, astfel incat bateria sa te tina cel putin 2 zile. Daca nu ai facut asta, nu poti sa ii mai faci alt ceva. Trebuie sa iti iei o baterie noua, si sa faci ce am scris mai sus.