| Mhaa_Yo_Aly_1999 a întrebat:

Care telefon ai fi mai bun HTC Desire 601 sau Samsung Galaxy S3? As vrea sa tina foarte mult bateria deoarece folosesc mereu telefonul si nu vreau sa stau sa il bag la incarcat toata ziua.

6 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Samsung S3 e mult mai bun deşi au aceeaşi baterie de 2100 mAh luând în calcul CPU, GPU, ppi, display-ul, camera S3-ul e câştigătorul singurul avantaj pe care îl are HTC Desire 601 este ca are 4G LTE dar dacă nu eşti pe Vodafone nu e un mare avantaj. Iar despre baterie la HTC Desire 601 nu o poţi scoate deci dacă se strică bateria aşa rămâne pe când la S3 poţi să o scoţi.

| Bogdanel97 a răspuns:

HTC Desire 601. Samsung Glaxy S3 avea un coleg. Se juca pe el vreo 40 de minute si de la 100% ajungea la vreo 19% bateria.Mda... si cum a zis si Chicko ambele au bateria slabuta.

| kariny06 a răspuns:

S3. A avut sora mea si a fost foarte multumita de el. Acum si la schimbat cu s4, care de asemenea si el e foarte bun. Funda?

| AmxMod a răspuns (pentru kariny06):

Salut, am vazut ca sora ta a avut s3 cat timp la tinut? a avut ceva probleme cu el? am avut un rieten care a avut s3 si a zis ca dupa un an jumate i s-a dus durata de viata

| AmxMod a răspuns (pentru kariny06):

Serus, acuma depinde care ati place mai mult. dar mai mult mas atrage un s3, si eu am de ales intre aceste doua telefonae si inca nu stiu de care sami-iau. tu de care ti-ai luat?

| Chicko a răspuns:

Ambele au baterie slaba. Recomanda insta HTC Desire.