| Valentina_Ionela_1992 a întrebat:

Am si eu un telefon in service,in Bucuresti la Digi. In cat timp mi l repara, mai mult de 7zile?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cat de nasol este stricat si daca au piesele in stoc. Daca necesita sa comande piesele, poate dura chiar 2-3 saptamani.

| Rommeo a răspuns:

Oi, da ce intrebari mai vad pe TPU-ul astaaa!

| Valentina_Ionela_1992 explică (pentru Rommeo):

Oi,da ce prosti mai vad pe TPU ul asta!

| Rommeo a răspuns (pentru Valentina_Ionela_1992):

Dar de ce trebuie sa jignesti fetito? Sa inteleg ca te simti cu musca pe caciula, nu?

| Valentina_Ionela_1992 explică (pentru Rommeo):

Pentu ca nu inteleg de ce te bagi in seama singur daca nici macar nu raspunzi la intrebare, plus ca pot pune ce intrebare vreau ca de aia s-a creat acest site

| TheTrooper1 a răspuns:

Legal, maxim 15 zile calendaristice.