| Valentina_Ionela_1992 a întrebat:

Stie cineva (din propria experienta)daca se poate repara un telefon aflat in service in mai putin de 7zile?
P.S voua in cat timp vi la reparat?

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

1. Nu cred. Depinde de firmă, de staff, în cât timp ajunge în posesia lor, durata constatării defecțiunilor, dacă vor să rezolve problema și timpul pe care îl alocă pentru decizie (am avut o întâmplare în care nu prea voiau să-mi înlocuiască produsul deși eu nu am avut nicio vină).
2. 1 săptămână jumate, 2 săptămâni și ceva (ceea ce m-a bucurat enorm de mult că am putut face storno).

Sper să se rezolve cât mai repede. Baftă!