| Ooterog a întrebat:

Am telefon Alcatel one touch. Credeti ca este bun, tie baterie mult sau se descarca repede? As vrea sa-mi decarc aplicatii cum ar fi : jocuri, chestii de genul acesta dar nu stiu de unde. Ma puteti ajuta big grin?

1 răspuns:
| Covaci_Solomon_1983 a răspuns:

Pai eu am facut schim pe schimb cu telu meu si cel care mi l-a luat pe al meu ziua urmatoare l-am vazut telefunul plin de jocuri si mi-a spus ca lea descarcat de pe intrenet gratis a luat memory cardul si l-a bagat in iterne si a scris donlawd phone games si despre baterie depinde daca este facatura sau nu daca scrie pe el made in china nu tine daca nu tine si poti sa stai linistita