| Geoosh98mtfc a întrebat:

AM telefonul Samsung s2 si la imagini am un fisier numit "auto" am cam 217 poze si vreau sa le sterg imi acupa memoria dar nu pot
stiti cum pot sa scap de acest album?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| ShoboM a răspuns:

Salut,sa inteleg cand selectezi fisierul si dai delete nu te lasa sa il stergi. Incearca sa intri cu o aplicatie de explorat fisiere de ex es explorator fisiere cauti acolo fisierul respectiv si il stergi. Daca nici asa nu merge conecteaza telefonul la pc prin functia usb mass storage cauta de pe pc in tel fisierul si stergel. Bafta.

| Bogdan_Lucaciu_1992 a răspuns:

Folosesti cablul de date ca sa conectezi telefonul la PC, intri in fisierul care te deranjeaza, il selectezi si dai delete. Sper ca ajuta happy

| ion6372 a răspuns:

Mie imi apare ca nu pot sa sterg un dosar, dar ce e inauntru pot sterge. Incearca sa stergi intai pozele. Daca nu merge, muta fisierul pe card, baga cardul in alt telefon si stergel