| Alexandrughita a întrebat:

Am cumparat un Samsung S2 sh si dupa ce am instalat what's up-l, am bifat si optiunea de Back up, si m-au aparut in galerie un folder numit,, Auto Back Up". Problema este ca telefonul nu ma lasa sa sterg nimic din acele imagini. Imi da doar editare, taiere, setare ca, sau trimitere prin diverse metode. Stie cineva cum pot sterge totusi o parte din acele imagini.

1 răspuns:
| alinciocoiu a răspuns:

Dezinstalezi apk stergi fisierele instalezi din nou apk si nu mai bifezi