| DeathlyScream a întrebat:

Am trimis un cnp pentru mesaje nelimitate si mi-a spus sa astept confirmarea..care nu a mai venit. Am incercat sa trimit altul dar spune ca "sunt deja inscris cu un alt cnp in Orange young" dar nu pot trimite mesaje si de altceva nu am nevoie in momentul asta. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| alinvaca a răspuns:

Du te la Orange si intereseazata

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu un reprezentant Orange sunand la ei la informatii.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru verificarea situatiei numarului tau, te rog sa suni la colegii de la Serviciul Clienti(444).
O zi buna,
Orange Helper