| Katsu a întrebat:

Seara buna! Imi poate spune cineva cum pot sa ma inregistrez in Orange young? Caut sa am mesajele acelea nelimitate, primisem un sms automat dupa ce am incarcat extraoptiunea, in care scria sa introduc cnp-ul ca sa obtin acele mesaje nelimitate in retea, insa am sters din gresala toate mesajele si numai stiu unde trebuie sa trimit acel sms. Sau se poate si de la ei de pe site?
Mersi frumos, ofer funda.

2 răspunsuri:
| justmebi a răspuns:

Ca sa te inregistrezi, apelezi *100#, ramura Orange Young, introdu CNP şi apoi poţi activa oricare din opţiuni.

| xForSmile a răspuns:

Intri pe *100# si dai la Orange young si te pune sa introduci cnp (daca nu il vrei pe al tau, gasesti pe net ). Daca asa nu merge, intra pe siteul lor oficial de la Orange si fa-ti propria optiune, la care sa adaugi si sms nelimitat. Sper ca la asta te refereai happy. Te pup :*