| Bob_Vlad_1998 a întrebat:

.am un abonament la cosmote care se termina la vara. Eu as vrea sa il inchei pana la craciun sau ma rog sa il reinoiesc pentru a-mi lua un telefon nou. Aas vreea sa stiu daca se poate si daca mi se ofera discount. As vrea sa imi iau un LG g2 mini abonamentul de 15 eurr si car osta vreo 5 mil dar cu un discount as putea iesi mult mai bine.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei sa-i faci incheiere, trebuie sa platesti pentru toata perioada contractuala. Mai bine fa un "upgrade" la oferta de 15 euro cu prelungire, si o sa-ti dea discount-ul respectiv.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Subscriu la vorbele lui CM7YRE