| BiAnCa765430 a întrebat:

Am un abonamet la Orange, iar luna asta mi-a venit o factura destul de mare si nu am posibilitatea de a plati intreaga suma de o data, pot plati factura in 2-3 rate?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verificarea daca poti beneficia de esalonarea platii, este necesar sa ii apelezi pe colegii nostri din departamentul Plati, la numarul de telefon 0374447200.

O zi buna,
Orange Helper

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Cel mai bine te interesezi la Orange. Factura ti-a crescut probabil pentru ca s-a consumat netul din cauza ca nu ai oprit datele mobile. Nu cred ca e posibil sa platesti in rate dar oricum o sa fie o rezolvare daca te duci acolo, nu cred ca iti pune politia in cap ca nu ai platit o factura.