| anonim_4396 a întrebat:

am un Allview si recent a început să nu îmi mai meargă facebookul, instagram si multe aplicații. Dau pe ele și apare ca nu răspund. Știe cineva care e problema? Precizez ca este unul dintre cele mai bune telefoane produse de Allview(v2 viper x)

1 răspuns:
| Alexandru_Miu_1988 a răspuns:

Nu recomand aceasta firma "Allview" am avut P8 Energy cumparat la 2-3 zile dupa ce a aparut, foarte incantat de el, ecran mare, baterie excelenta, confuguratie buna... avea tot ce trebuia, dar dupa aproximativ 2 saptamani de utilizare a inceput sa se cunoasca ca este o mizerie de telefon, nu imi deschidea aplicatiile, cand ma suna cineva nu puteam sa raspund trebuia sa tragi de aia verde de 10 ori laughing prin urmare. l.am vandut si am cumparat un HTC M8 sunt doarte multumit de el, pana la nefericitul caz cu aceasta firma romaneasca cu piese extrem de proaste chinezesti am avut de la iPhone 2 pana la 6 dar sunt multumit si de acest HTC care-l am, si nu am sa mai cumpar never-ever un telefon nou.