| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Am un telefon Allview viper j i si am o problema cu incarcarea.Pana acum a s-a incarcat bine nu am avut nicio problema pana acum, dar dupa 2 saptamani a inceput sa nu se mai incarce bine.Adica il bagam la incarcat si trebuia sa imping incarcatorul in mufa telefonului.Acum nu se mai incarca absolut deloc, apare ca se incarca dar nu se incarca. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac sa-l faca sa mearga sau ce are de nu se incarca.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Ia o lupa ce mareste bine, un ac foarte subtire si scoate cu mare grija mizeria ce ai in mufa de incarcare a telefonului. cu grija mare sa nu rupi vreun contact.