| NeacsuAlexandru99 a întrebat:

Buna,am un hawei g6609 si as dori niste siteuri de unde pot downloada widgeturi, jocuri aplicatii si mai ales messanger yahoo! Dau FUNDA celor mai multe si bune raspunsuri! PS nu vreau siterurile mobile9 si umnet nu le suport!

2 răspunsuri:
| PyKaciu a răspuns:

Telefonul meu are un program de genul asta. pot descarca o multime de chestii. Facebook, Yahoo. etc. la mine se numeste Google Play. Sau Market

| NeacsuAlexandru99 explică (pentru PyKaciu):

Va rog nu mai comentati daca nu stiti modelul de telefon, telefonul meu nu are android sau sisitem de operare