| Edy50 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Nokia Lumia 610?

Răspuns Câştigător
| AndreeeaDaniela a răspuns:

E destul de bun, am avut si eu unul.In ceea ce priveste pretul, acesta este rezonabil, il gasesti in jur de 600-700 de lei.

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Arata foarte bine, eu sincer nu mi-as lua un telefon de la Nokia deoarece te va tine maxim un an si se va strica happy

| SpecialistIT a răspuns:

E un telefon foarte ok.
Pret: http://www.mediadot.ro/......s-75-negru

Bafta!

| Assu53 a răspuns:

Se misca foooarte repede fata de un telefon cu android happy are un meniu simplu, pozele le face destul de clar, displayul are o rezolutie foarte buna pentru numarul de culori care il ofera happy doar pretul este cam mare pentru el big grin

| Em1neM a răspuns:

Are windows home si nu e prea grozav. iarasi lumia 800 tot asa nu-s grozave.ia-ti iphonewinking