| Fejer_Szaby_2000 a întrebat:

Am un telefon Orange Reyo (e cel vechi )
Nu se mai aprinde. Bag la incarcat, bazaie arata aia cu Orange, da nu se aprinde. Si nu stiu de la ce nu se deschide.
Imi puteti spune parerile voastre sau daca stiti ce trebuie sa fac?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate nu mai este buna bateria, si de aia nu mai incarca.

| Fejer_Szaby_2000 explică (pentru octav005):

Pai daca nu e buna bateria, practic pot si s-o arunc, ca nu prea se mai gaseste.

| Fejer_Szaby_2000 explică (pentru octav005):

Pai si daca nu ar mai fi buna bateria, nu ar trebui nici sa se aprinda, deloc.

| octav005 a răspuns (pentru Fejer_Szaby_2000):

Incerca cu alt incarcator

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avand in vedere cele mentionate, iti recomandam sa trimiti telefonul in service, pentru a fi verificat de tehnicienii autorizati.
O zi buna,
Orange Helper