| oanaaa16 a întrebat:

Buna!
Am un Huawei y300, iar de ceva vreme nu ma pot salva nici un fel de imagine, nici de pe whatsapp, facebook sau print-screen. de cee? am mai sters din ele, ma gandeam ca ocupa memoria, melodiile le.am pus pe card, dar tot nu merge. care ar fi cauza?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca are spatiu si tot nu vrea, poate ai vreo setare aiurea sau eroare la sistemul de operare.
Muta ce vrei sa opresti pe card, si dai o resetare la reglajele din fabrica, e in meniul setari.

| justyoung9 a răspuns:

Alege sa salvezi imaginile descarcate in locul cu cea mai multa memorie, adica pe card