| george324 a întrebat:

BUNA! Am un iphone 4 cu iOS 4.3.3 si as vrea sa fac update la 5.1.1. La cartela am un fel de cip (nu situ cum se numeste) care ajuta la functionarea in reteaua in care sunt. Ar putea asta influenta semnalul sau ceva la versiunea 5.1.1? sau ce probleme ar mai putea aparea?

1 răspuns:
| IlAndrei a răspuns:

Nu va influenta cu nimic. Si inca mai esti pe 4.3.3 si doresti update la 5.1.1 cand e deja update disponibil la 6.0.1? Oricum Cartela SIM(asa se numeste acel cip) nu va influenta cu nimic iOS-ul. orice telefon trebuie sa aiba SIM-ul introdus. Altfel iPhone-ul devine iPod.