| Panda13 a întrebat:

Am un iphone 4 cumparat la mana a 2a. Intr-o zi eram la scoala si era pe scaun iar cineva a dat cu mingea in acel scaun si a cazut. De atunci nu mai merg sunetele. Adica cand este la incarcat se aude tot. Dar daca vreau sa vad un videoclip nu se aude nimic, si nici sunetul acela cand il blochez sau atunci cand scriu mesaje. Dar la casti se aude tot. I-am facut restore de mai multe ori si nimic. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

E dufizorul stricat gasesti pe al dezmembrari cu 20- 30 lei si te uiti pe net ca e uisor de dat carcasa si de schimbat priesele la i4. funda?

| fataciocolata a răspuns:

Cred ca cea mai buna metoda este sa-l duci la un service de telefoane cei de acolo stiu cel mai bine ce trebuie sa-i faca. funda?

| Stephan142 a răspuns:

Iti cumperi un 5s pe banii aluia care ti-la stricatlaughing).