| MobscenexD a întrebat:

Buna am un iphone 4, sunetul se aude cand ma suna cineva dar in rest nu. la aplicati, pe youtube sau la muzica. Uneori se aude dar dupa nu se mai aude.Si pe display nu imi apare volumul sa-l reglez decat cea de la sonerie si nu merg butoanele. de exemplu daca vorbesc cu cineva se aude cand primesc mesaj sau cand il bag la incarcat dar in rest nu. Ce ar putea fi? Ajutor. Fundita

1 răspuns:
| BTWIN a răspuns:

Incearca sa faci un update la sistem sau sa il resetezi. Daca tot nu merge, iti recomand sa mergi la un service.