| RozAnasiioana a întrebat:

Am un iPhone 5 si l-am uitat la tatal meu in acest weekend. Astazi l-am luat de la el doar ca acum cand am incercat sa-l deschid imi aparea asa "IPhone Dezactivat reincercat dupa 24.077.514 minute" Nu am nici iTunes nici gasire IPhone, intr-un cuvant nimic. Eu cred ca mama mea vitrega a incercat sa imi ghiceasca parola si a gresit-o de 5 ori si s-a blocat. Ce trebuie sa fac ca sa il repar? DAU FUNDA CELUI\CELEI CE MA AJUTA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu dau doi bani pe funda ta sau oricare alta funda infecta de pe acest site...

Te ajut pentru ca asa vreau.

Te duci cu el la service pentru ca e blocat...sunt sanse destul de mici ca sa il mai poata repara.

Nu trebuia sa ii pui parola pentru ca asa se intampla... oricum cine umbla la telefonul altuia denota lipsa de educatie

| SuciuFlo a răspuns:

Mama ta vitrega e cam nesimtita, cere-i 20 de milioane si sa-ti cumpere unul nou...sau macar sa-ti schimbe placa de baza de pe actualul aparat. Fara rautate iti zic