| Annouka a întrebat:

Am un iphone S4 si i-am uitat codul dar am incercat mai multe coduri si au trecut 10 ore deja dar cand imi deschid telefonul imi scrie "iPhone Dezactivat" Adica mi s-a blocat pentru câtva timp deoarece am gresit parola ( codul pin) si nu stiu cum sa-l deschid pentru ca eu nu am cont iCloud ca sa mi-l deblochez. VA ROG ajutati-ma!

1 răspuns:
| Neacsu_Catalin_Marian_1990 a răspuns:

Codul pin il poti afla de la compania de retea de unde ai cartela. Daca este codul de securitate al telefonlui el va ramane blocat intotdeauna pana iti vei reaminti parola sau il vei resofta.