| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 6 simplu, cu cat as putea sa il vand? Trebuie sa ii schimb decat folia de sticla, care este 30 de lei,in rest este bine telefonul,e doar un pic crapat ecranul(dar decat un pic,este pe partea cu negru, sus).As vrea sa imi iau iphone 7, prefer sa nu fie second.Dar, daca l-as lua la abonament sau direct sa dau banii, cum ar fi cel mai avantajos?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incepând de la 500 lei găsești câteva mii, uite aici:

https://www.olx.ro/......-iphone-6/

| Frank51 a răspuns:

1000 e un iPhone 6 in stare perfecta fara nici-o zgarietura, al tau undeva la 800. Cel mai avantajos e la schimb, la abonament e scump iar nou e iar scump.

| Vvistula a răspuns:

700-800 de lei, pe acolo e pretul telefonului tau.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da-i folia jo (sa arate ca nou) si vinde-l cu 1.000 sigur o sa gasesti un fraier care o sa-l cumpere

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

E cam putin 800 pentru un iphone 6 totusi, chiar si spart. 1000 sau 1100 cred ca ar fi pretul.

| DOOOPX a răspuns:

1000 ar fi ideal
Succes!