| Anonimul366363 a întrebat:

Buna, am un iPhone 8 plus cumpărat de la Orange in Martie. De un timp nu ma mai tine bateria mai deloc. Când l-am cumpărat abia se descarca seara și ma "jucam" pe el toată ziua. Sa ma duc la Orange la garanție cu el sau o sa îmi zica ca nu are treaba garanția cu asta?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ba da, ei la service o sa ii facă teste și dacă o sa considere ca bateria nu e buna o sa o schimbe.

| gelu1970 a răspuns:

Continuă sa cumperi Iphone. Telefonul dependent de priză.

| Crackman a răspuns:

Nu. stiu, bala bla datorita tie bateria s-a stricat.

| Anonimul366363 explică:

Și l-am băgat de doua ori in apa, nu sa întâmplat nimic cu el, nu cred ca o sa zica ceva nu? Doar are certificare ip67

| DorianDV a răspuns:

Interesează-te sa vezi dacă poți obține garanția ca să-ti schimbi bateria, dacă nu o schimbi pe banii tai.