| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un LG gd 510 si am o problema cu youtube cand vreau sa vad un filmulet imi da eroare la conectare va rog sa ma ajutati mersi

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pana acum ai vazut? Telefonul tau are java. Nu are wi-fi. Du-te aici si urmezi pasii:
- te duci pe site-ul de mobil pe care il vezi acolo cu browserul telefonului.
http://www.fixya.com/support/t9518875-watch_youtube_videos

| Doctorfishadi a răspuns:

Daca nu ai pobleme cu netul incearca sa reinstalezi programul, nu neaparat o versiune noua sau veche, poti reinstala pe cel care il ai, va rezolva sigur!

| NoName234 a răspuns:

Ai internetul slab. FUNDA

| AnaKk1N a răspuns:

E de la internet. Dati restart la router (sau unde esti tu conectat) si ar trebui sa iti mearga. Daca nu merge asa, incearca sa instalezi o versiune mai veche de youtube de pe google
FUNDA?

| AndyTurcu a răspuns:

Update la youtube.