| Catryn_Myhay_Maryan_1996 a întrebat:

Buna am un LG si mi s-a blocat din surori mele care a incercet de mai multe ori desenul pentru deblocare si acum imi cere nume de utilizator si parola si nu le stiu va rog spuneti-mi sum sa fac

4 răspunsuri:
| stefyy234 a răspuns:

Mie mi-a cerut ID si parola la contul de la Google. si nu le mai stiam. Era inca in garante si l-am dus la Orange si mi l-a resetat. daca nu este in garante ar fi bine sa il duci pe la un EuroGsm. din cate stiu eu este mult mai ieftin decat in magazinul din care l-ai cumparat. faza naspa este ca pierzi tot din el. Dar daca le ai memorate il card nu este nici o problema big grin

| Htp555 a răspuns:

Incearca sa vezi daca merge cu alta cartela. Daca nu merge consulta masnualul telefonului bine inteles ar trebui sa il ai. Daca telefonul este nou

| Zobeck a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si l-am dus la om care se pricepe in telefoane si mi-a dat rr la telefon

| Cu_K_Tudor_1999 a răspuns:

Cum sa nu stii parola si numele de utilizator daca telefonul e al tau?