| alleluiah a întrebat:

Fundaaa!
Faza e ca pe mine ma suna cineva cu numar ascuns mereu, de asta pe fiecare luna imi iau o cartela noua...Ori ca incarc cu 5 euro ori ca iau cartele..tot pe acolo e.
Azi am gasit o cartela mai veche, dar nu stiu care din ele e...nu ii stiu numarul.
Cum il pot afla?

3 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Daca e veche, poate fi blocata/ "inchisa", astfel nemaiputandu-i afla numarul.
Dar, daca e pe Orange cartela, formeaza 222 si vei urma pasii "vocali" ai doamnei de-acolo. Cred ca este 222 apoi 2 pentru ati asculta numarul de telefon.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a afla numarul de cartela PrePay pe care il ai, apeleaza gratuit 222 de pe aceasta cartela si, dupa selectarea limbii de comunicare, apasa tasta 2 pentru a afla numarul tau de telefon Orange.
O zi buna,
Orange Helpers

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Pai suna de pe el pe un alt numar si ai sa vezi care este numarul