| Lorena6879 a întrebat:

Bună,am un Motorola g72 și am o problema,când dau play unui videoclip din galerie merge in frameuri mici și pe YouTube când dau play unui clip imi arata ecran negru unde e clipul pentru câteva secunde și după merge mai bine, de ce îmi face așa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scade calitatea la 1080p. Cel mai probabil ai setat pe 4k.
Daca problema persista
* dezinstaleaza /reinstaleaza Youtube.
*Dezactiveaza /activeaza adbloker
* brave
*Youtube vanced
Este imposibil sa fie defectiune de hardwere, Motorola au cel mai clean ui, si este practic stock. Procesorul mdk g99 este mai mult decat decent si cu siguranta telefonul tau are minim 6gb ram.

| literallythesamebruh a răspuns:

Ce fel de videoclipuri încerci să vizionezi? La cele cu rezoluție 4K este posibil să mai existe astfel de probleme.