| DENIS398 a întrebat:

Buna am un Nokia 6070 si mi s-a stricat butonul de aprindere cum sa il fac sa porneasca de la alt buton ofer funda

Răspuns Câştigător
| dsafafsdafd a răspuns:

Aruncal

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Desfaci carcasa si apesi acel intrerupator manual, cu un bat; cu orice! bafta! si il incarci astfel incat sa nu se mai stinga! bafta!

| TPUAlexioan a răspuns:

Nu prea ai cum dar te poti duce cu telefonul la un servis, costa doar 10 lei pentru a-l face, sau mai e o varianta i-l bagi la incarcat si apesi butonul rosu + #, BAFTA.NU uita FUNDA.

| DENIS398 explică (pentru TPUAlexioan):

Nu merge

| TPUAlexioan a răspuns (pentru DENIS398):

Atuci cu parere de rau trebuie dus la servis, pentru 10 lei eu zic ca se merita. Bafta.