| oana1 a întrebat:

Bună am un Nokia lumia 830 cum pot pune poză de fundal și melodie de apel că nu mă lasă

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pantera30 a răspuns:

Buna pentru a pune poza de fundal intra in meniul de aplicați cauta fotografii alege pe care o vrei o deschizi si atingi tinand degetul pe el si va apărea setati ca ecran de blocare. Si gata. Iar pentru tonuri intra la setări cauta tonuri de apel + sunete si iti alegi un sunet de apel. Daca dorești sa pui o melodie de a ta ca sunet de apel ai nevoie de o aplicatie care se numeste ringtone maker 8.1 il gasesti in magazin si trebuie sa treci melodia prin aplicatie ca sa devina ton de apel. Bafta!