| mia100خوبصورت a întrebat:

Am un samasung galaxy ace style si vreau sa va intreb care este cel mai bun launcher pe android. In plus, ce aplicatii as putea sa instalez ca sa maresc durata bateriei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prelungirea duratei de viata a bateriei iti recomand Battery Doctor. Cel mai bun Launcher este Go Launcher. Am folosit ceva timp, arata super, dar descarca repede bateria. Iti recomand si aplicatiile Clean Master si CM Security. Ai telefonul in siguranta, e gratuit, si cureti usor memoria RAM.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Poti descarca nova launcher
Este rapid si nu are lag
Plus cs il poti customiza dupa bunul plac
Pentru baterie nu cunosc aplicatii care sa ii mareasca durata de viata
Poate gasesti in telefon ceva de power saving
Dar o aplicatie nu are cum sa mareasca durata de viata a bateriei fara sa scada luminozitatea si puterea telefonului

| annais22336 a răspuns:

Pentru durata bateriei eu am 'battery doctor' e destul de bun