| Timotey99 a întrebat:

as vrea sa stiu daca instalez de mai multe ori android pe un telefon se va strica placa de baza? Am un samasung galaxy s2 si nu vreau sa il stric.Va rog sa imi spuneti.

Dau funda! big grin

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu cred că-l mai ai, că ar fi obiect de muzeu.
Dar ca să răspund strict la întrebare: NU pățește nimic dacă faci de câte ori vrei „reset to factory" sau resoftare (cu Odin de exemplu) folosind firmware-ul original. Dacă încerci însă variante de firmware alternative, s-ar putea să ai surprize...