| Popi61 a întrebat:

am un Samsung A3 / 2016 la care nu pot vizualiza pozele facute acum doua zile. Am facut vreo 20 poze fara sa le salvez intr-un fisier aparte, asa cum le salveaza telefonul dar acum vad doar o iconita si data la care s-a facut poza in format jpg sub ea, deci ceva este dar nu o vad. Telefonul are 16 G plus un card de 16 g, deci memorie are.

2 răspunsuri:
| rtvgewrdv a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti faci restart la telefon,, Din fabrica,, deaorece pe parcursul timpului cat ai folosit telefonul au aparut niste erori, iar aceste erori le elimini daca ii faci restart.Cat despre poze, le-ai pierdut.

| MargeluTeodora a răspuns (pentru rtvgewrdv):

Buna! am aceeasi problema. imi poti spune cum ai rezolvat. multumesc anticipat!