| Catrina_Elena_1977 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5, iar din neatenție l-am scapat pe gresie! S-a fisurat putin intr-un colt de jos al telefonului, nu este rău, dar este deranjant sa il vezi asa. Am folie din sticla pe el care este groasă! Vreau sa va întreb urmatorul lucru: atunci cand voi da folia din sticla jos, ecranul telefonului va fi tot fisurat? Poate din experienta sau poate chiar vi s-a intamplat si vouă, stiti despre ce este vorba, va rog din suflet sa ma ajutati! Imi este frica sa nu fie spart si ecranul! Va rog, daca ati trecut prin asta, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MonyHelper a răspuns:

Buna. Si eu am Samsung Galaxy J5. L-am scapat si eu odata de s-a zgariat rau folia iar cand am dat-o jos ecranul era intact nu avea nici o mica zgarietura. Dar nu iti pot spune exact care e situatia cu telefonul tau deoarece nu stiu cat de puternic a fost impactul cu gresia. Asa ca iti recomand sa dai jos folia si sa te uiti. O zi buna! happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi daca e fisurat.Noi de unde sa stim daca este sau nu. Daca este fisurat te duci si il schimbi.

| Helpmeforfree a răspuns:

Ti-am raspuns si iti mai raspund o data, ai grija sa nu iei si display-ul jos laughing)) (glumesc, LOL).

Ia folia jos in coltul acela, sa vezi daca e sau nu spart, Doamne.

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Scoate floia din sticla de pe el si vezi daca a dat si in geamul lui daca da se schimba e undeva la 150 ron

| BlueTigerXD a răspuns:

Pai daca se vede pe folie ca e spart, atunci ecranul este spart.Dar te poti duce sa-l schimbi, nu e scump.

| Catrina_Elena_1977 explică:

Ce sa schimb? Folia din sticla logic ca o voi schimba.dar ce nu stiu este dacca si ecranul telefonului, fara sticla este spart.din care am

| Catrina_Elena_1977 explică:

Ce sa schimb? Folia din sticla normal ca o voi schimba.dar ce nu stiu este daca si ecranul telefonului, fara folie, este spart! Folie este groasă, din cate am spus! Multumesc oricum pentru raspuns

| Catrina_Elena_1977 explică:

Telefonul este la abonament! Nu stiu daca il pot schimba.

| Catrina_Elena_1977 explică:

Multumesc pentru răspunsuri! Am fost astăzi la un băiat care se pricepe! mi a spus ca doar folia din sticla este spartă, nu si ecranul! Multumesc oricum pentru tot!