| Catrina_Elena_1977 a întrebat:

Am scapat telefonul pe gresie si este spart foarte putin. Eu as zice ca este fisurat sau zgariat putin cam rău..am folie de sticla pe el care este destul de groasă. întrebarea mea este: daca dau folia din sticla jos, ecranul telefonului va fi tot zgariat?

4 răspunsuri:
| IoanaIonuca a răspuns:

Nu, doar folia este zgariata.

| Helpmeforfree a răspuns:

Depinde de cazatura, de display, de folie.Dar daca spui ca folia e groasa, nu va fi zgariat telefonul.Insa ai grija, cum o dai jos pune alta, e cam 10 lei, cel mult, ca sa nu se zgarie happy
(Nu stiu cum se zgarie a le voastre, eu am un Allview p5Life si l-am trantit de cam 30 de ori, si nici zgarietura(are folie) happy )

| Catrina_Elena_1977 explică:

Am un Samsung Galaxy J5, iar pe el am folie din sticla! Este spart foarte putin intr.un colt de jos. Folia este groasă. Am dat 50 de lei pe ea. Imi este frica sa nu fie si dispay.ul spart. Va multumesc din suflet pentru răspunsuri!

| Catrina_Elena_1977 explică:

Va multumesc pentru răspunsuri!