| unconnected a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 mini.Ce jocuri dragute imi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Pou,Angry Birds, Fruit Ninja, Mario, Adventure of Ted, Tic Tac Toe, etc. Poți căuta un site. cu mai multe jocuri.

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Angry Birds,

| DeGea1 a răspuns:

Mirela... merge si subway surfers?

| Crows a răspuns:

Sa incepem. Pou Ai grija de un animalut
Ice Age Carnivores, I Slash, Blasting, IFishing lite, Hungry Shark 1/2/3, Jeptack Jozride, Angry Gran Run, Real Fotbal 2012/2013, pes 2012, StickManStunts, Bmx boy, Skater boy, Stickman Ski RAcer, Tin Shot, yombie Smasher

| Barbyy a răspuns:

Pou tongue

| unconnected explică (pentru Barbyy):

Si de unde il pot downloada gratis?

| Barbyy a răspuns (pentru unconnected):

Din google play

| Crows a răspuns (pentru unconnected):

Din google play sau din Android MArket iti faci tu cont

| unconnected explică (pentru Crows):

Si pot de exemplu Pou sa-l downloadez din google play pe computer si dupa sa il pun in telefon?

| Crows a răspuns (pentru unconnected):

Da il downloadezi in pc si il bagi Cu USB = CAblu DE Date. Si iti merge...