| Plushul a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4.Cand mi-am activat Wi-fi-ul imi spunea sa instalez un server pentru android si asa am si facut faza e ca tema telefonului era pe negru. Acum ca am instalat asta totul e pe alb si cand il pornesc cand scrie Samsung apar multe culori tongue inainte aparea o lumina mov cu albastru.Ce as putea face ca sa scap de teme asta?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Probabil ti s-a actualizat sistemul de operare... -_-.

| aaddyyttzzuu a răspuns:

Buna. Cred ca ai luat un virus, nu trebuie sa instalezi nimic daca nu esti sigura.Singura varianta ar putea fi formatarea telefonului. Intri in setari>>Si pe undeva prin setari o sa iti apara ceva de genul"Copie de rezerva si resetare">> apoi dai pe "Resetare configurari din fabrica" si telefonul e ca nou. Dar ai mare grija, cand il formatezi, o sa pierzi tot ce ai in telefon(muzica, poze, videoclipuri, aplicatii, etc.)

| Plushul explică (pentru aaddyyttzzuu):

Valeu sad de asta imi era cel mai frica oricum mersi am sa incerc

| Plushul explică (pentru aaddyyttzzuu):

Am facut ce ai zis dar nu s-a rezolvat e tot asa tongue. Oricum am pierdut toate pozele melodii etc.