| Popa_Florin_1997 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy s4 mini si cand primesc emoticoane pe sms imi apare semnu intrebarii, a incercat si pe google tastare sau go keyboard si tot imi apare, de ce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa citesti mesajele prin aplicatia GO SMS PRO.

| AIeXxX a răspuns:

Telefonul nu poate suporta unele semne/emoji, exact ca skypeul. Telefonul tau nu poate sa le citeasca, asa sunt la unele telefoane. Presupun ca-ti apare simbolul asta ◹◹◹◹.
Incearca sa downloadezi pe android Touchpal, poate o sa poata citi emojiurile. Incearca-l