| Princess328 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Am Samsung Galaxy S3 Mini si mereu cand primesc mesaj pe whatsapp, in loc de emoticoane imi apar niste patratele. Ce pot face sau ce pot instala ca sa mi se vada si mie emoticoanele de la whatsapp cand imi apar mesajele in bara de sus de tot? Multumesc anticpat. Dau funda :*

1 răspuns:
| BlacK_8915 a răspuns:

Acele emoticoane se numest emoji, le poti descarca de pe googleplay si activa din setari->language & input->emoji keyboard