| Girltpu a întrebat:

Cum blochez un numar de telefon, pe Samsung Galaxy Mini, sa nu mai primesc absolut nimic. Am incercat vreo doua aplicatii, dar tot primesc mesaje. Funda!

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Incearca sa tii mult apasat pe acel nr. ca iti apar niste setari si s-ar putea sa fie acolo blocare nr. sau ceva de genul, daca nu doar apesi pe el normal si iti intra cum ar fi in profil si s-ar putea sa fie acolo vreo setare big grin.

| 00dey a răspuns (pentru MaxKiller911):

Pai tu ce telefon ai?

| ShadowKayne a răspuns:

Puneti-l pe modul avion. Atuncia cine te suna sau iti trimite mesaj o sa creada ca ai telefonul inchis. E un mod ca si do not disturb, dar acele e pe telefoanele cu ios(iphone). funda?

| Emiku a răspuns:

La telefoanele normale selectezi numarul dorit si apesi pe ''Blocare nr.'' sau ceva in genu asta, mie asa imi apare. Sau mai poti din setari: intrii la apeluri si dai pe ''Blocare nr.'', si dupa pui nr. dorit. Cam asta e... Cel putin mie imi apare asa. Succes!