| Emma0313 a întrebat:

Bună, am un Samsung J4 Plus 2018 cu ecranul spart, fără display ul spart, doar ecranul, cât ar costa reparația? Îl pot repara fără să îi schimb display ul?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Slabe șanse. Display-ul e in jur de 400-500.
Așa că mai bine pui niste bani și îți poți lua un alt telefon mai actual și te-ai scos! Atenție la telefoanele Samsung sub 1000 de lei.Recomand sa vezi un A52s cu garanție pe OLX și te -ai scos!

| emydarius2 a răspuns:

Nu merita sa îl repari pentru că e vechi, mai bine îți iei altul nou

| Emma0313 explică (pentru emydarius2):

Am date în el, de asta întreb