| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung star 3 si nu pot intra pe messenger-ul din telefon sau pe internet si imi apare memorie in suficienta, in schimb pot intra pe google sau pe facebook.ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti elibera din memorie sau sa stergi datele de la internet ( coockie history...)

| alin567 a răspuns:

Unu la mana ai un card usb?
Doi la mana intra in settings-memory-clear phone memory si iti eliberezi din memorie
3.Trebuie sa ai si un internet bun(eu ma conectez cu Samsung star 3 la retele wirles si merge perfect)
4.Iti trebuie neaparat un card daca nu ai :d
PS:sper ca te-am ajutat

| AndraSiAtat a răspuns:

Am sters..am si card si tot nu merge..eu am mai avut inainte un Samsung star 2 si mergea foarte bine si messenger-ul si tot.