| Kolors a întrebat:

Pe Samsung star 3 (Nu duos) am internet gratuit? in videoclipul asta tipul ala intra pe google si nici nu are cartela in telefon. http://www.youtube.com/watch?v=O-Ygo3Sq8go

4 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună! Nu e neapărat să ai cartelă. Are un Rooter-Wireless în jur şi se foloseşte de Wi-Fi. Internet gratis ai numai dacă ai şi Wireless.

Răspuns utilizator avertizat
| MHems a răspuns (pentru Kolors):

El se foloseşte de Wi-Fi, iar Wi-Fi este gratuit, numai să ai şi o reţea la care să te conectezi.

| Ds_Kris_1990 a răspuns:

Umm...pentru ca are WIFI?!