| user1234554321 a întrebat:

Bunahappy
am un tel Samsung galaxy star3 si un card micro sd de 2 gb
pe card am peste 20 de melodii dar pe telefon imi arata doar 8 sau 9. ce as putea sa fac sa imi arate toate melodiile?
dau funda scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Herteg_1994 a răspuns:

Sa stii ca si eu am patit la fel am pe cardul meu de 4 gb 108 melodii dar imi arata doar 56-57.sti ce fac eu bag cardul in alt telefon care stiu sigur ca citeste cardul de memorie si trimit melodiile prin bluetooth aoi le sterg de pe cardul de memorie si le copiez pe el dupa ce reintroduc cardul in telefon. sper ca ti-a fost de folos sfatul meu.:-)