| Barbu_Adita_1994 a întrebat:

am un telefon Alcatel one touch codat pe Orange si nu pot intra pe google.Ce setari imi trebuie? Ma puteti ajuta? Astept raspuns. MS!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Nu ai mentionat exact tipul de model al marcii Alcatel One Touch. Iti recomand sa accesezi adresa http://www.orange.ro/setari-telefoane/, de aici poti trimite setarile automate catre telefonul tau sau sa contactezi Seerviciul Orange Expert, pentru a solicita asistenta in setarea acestuia.

O zi buna,
Orange Helper

5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Trimite mi nr tau in privat ti le fac eu in 3 secundee

| DelphhiN a răspuns:

Mai doamne ce sunteti asa disperati sa da ti nr de tel te ajutam doar... poftim urmeaza pasii funda? http://www.orange.ro/setari-telefoane/

| Vladutz_Vlad_1996 a răspuns:

Apeleaza operatorul tau de telefonie ca sa te ajute

| Beniamin7 a răspuns:

Telefoanele codate nu pot avea internet numai pe abonament!

| smeceru1 a răspuns:

Si eu am alctatel one touch cu tastatura qwerty l-am de-codat dar tot nu mege netul.