| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Motorola Fire si cand vreau sa intru in Galerie proprie imi spune ca "Nu sunt elemente in colectia dvs.". Am peste 500 de poze pe card... stie cineva cum pot rezolva problema asta?

2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Incearca sa scoti cardul si sa il pui la loc... daca tot nu merge. Scoate si bateria si cartela impreuna cu cardul si lasa-l un timp apoi il redeschizi. Daca in ambele cazuri nu merge atunci ii dai o resetare la telefon. Baftahappy